Bureau voor activatie & communicatie

Artifex ondersteunt en adviseert de culturele sector met hun ondernemerschap. Anderzijds helpen wij commerciële organisaties en merken zich te versterken door sterke activaties, events en communicatie concepten in te zetten, waarbij onze culturele inslag een vernieuwende en creatieve invalshoek biedt.

Kracht

Wij geloven in de kracht van kunst en cultuur en hebben de ambitie dit bij een zo breed mogelijk publiek onder de aandacht te brengen. Cultuur verbindt, biedt onderscheidend vermogen en opent deuren naar een andere wereld.

Cultuur Makelaars

Het team van Cultuur Makelaars bestaat uit: projectmanagers, communicatie-experts, kunsthistorici, adviseurs en producenten. Met ruim 25 jaar ervaring zijn wij een belangrijke speler in de creatieve industrie.

Ons palet aan opdrachtgevers is enorm kleurrijk; van overheidsinstellingen tot musea, van bedrijfsleven tot internationale klanten. Samen met onze klanten vinden wij het passende middel om de boodschap trefzeker over te brengen. Even voorstellen:

Team

Raymond

Raymond
Borsboom

Directeur
raymond@artifex.nu

Marjolijn

Marjolijn
Leijtens

Managementteam Artifex Activatie & Events
marjolijn@artifex.nu

Nina

Nina
Dorigo

Managementteam Artifex Culturele Programma's
nina@artifex.nu

Dine

Dine
van Dijk

Senior Projectmanager
dine@artifex.nu

Saman

Saman
Bronckers

Content manager
saman@artifex.nu

Aart

Aart
van Bolhuis

Creatief Adviseur
aart@artifex.nu

Nanie

Nanie
Fleer

Projectmanager
nanie@artifex.nu

Jorrit

Jorrit
Weeda

Creatief conceptontwikkelaar
jorrit@artifex.nu

Karin

Karin
Hofmeijer

Senior Projectmanager
karin@artifex.nu

Maud

Maud
Braakman

PR & communicatie adviseur
Maud@artifex.nu

Bram

Bram
Barentsen

Redacteur
bram@artifex.nu

Elles

Elles
Heijnen

Financial controller
elles@artifex.nu

Yara

Yara
Koorn

Programma Coƶrdinator
yara@artifex.nu

Weten wat ons team voor uw ideeƫn kan betekenen?

MAIL ONS